O stronie

To jest strona przykładowa. Może być twoja. Możesz wybrać adres i kupić odpowiednią domenę lub wykorzystać jakąś spośród darmowych. Mechanizm działania strony jest bardzo prosty i nie generuje jakichś szczególnych wymagań w stosunku do serwera www. Są to proste skrypty w języku PHP i nie wymagają bazy danych. Strona ma bardzo prosty interfejs administracyjny, który pozwala na modyfikację treści i przesyłanie zdjęć. Łatwo ją zarchiwizować i przenieść z serwera na serwer. Jest prosta i elegancka, nie wymaga łączy o dużej przepustowości, a dzięki swej prostocie nie generuje dużego ruchu. Możesz się skontaktować ze mną za pomocą formularza kontaktowego, jeśli potrzebujesz prostej i funkcjonalnej strony dla siebie lub swojej firmy.

Oferta

Oferuję przygotowanie strony umieszczenie jej na rok na swoim hostingu, pod dowolnym adresem. Zleceniodawca moze wykupić własną domenę, można też wybrać jakąś z dostępnych domen darmowych. Po roku można umowę przedłużyć lub nie. Można znaleźć własny hosting, zaś stronę można wykorzystywać bezterminowo. Za taką opcję oczekuję 200 zł netto. Pytanie w sprawie oferty można złożyć przez formularz kontaktowy.

Mikrus to prosty i funkcjonalny sposób na zaistnienie w sieci. Może służyć jako wizytówka firmy lub prywatnie. Jednocześnie dzięki prostemu panelowi administracyjnymi użytkownik jest niezależny, bo zawartość strony może modyfikować sam. Strona może być dostosowana kolorystycznie do oczekiwań użytkownika, więcej przykładów można znaleźć na stronie "Galeria".

winyl.jpg

Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanej strony, proponuję Wordpress. To bardzo uniwersalny silnik wykorzystujący możliwości PHP + MySQL z zaawansowanym sposobem zarządzania przez panel administracyjny. Nadaje się do bardzo wielu zastosowań. Cena takiej usługi zależna jest od szczegółów takich jak zakres pracy przy modyfikacji wyglądu strony, użytych pluginów (wtyczek), z których część moze być komercyjnych.

solevento.jpg

tatrachata.jpg

Przyjazne Forum Audio
65107